نتایج جستجو برای عبارت :

اپکس؛ نمایشگاهی مختص اپلیکیشن ها!

اپکس 2020 در حالی در الکامپ 98 حضور داشت که می
خواست داستان شکل گیری و خدماتی که قرار است به مخاطبانش عرضه کند را به نمایش بگذارد.

امین یوسفی، یکی از کارشناسان برگزاری اپکس
2020؛ در مورد اهداف برگزاری این نمایشگاه در گفتگو با کلیک گفت: «اپکس نمایشگاهی است
مختص اپلیکیشن ها. قرار است در این نمایشگاه تمام اپ های ایرانی، چه آنهایی که بزرگند
و چه آنهایی که حاصل کار تک یا دو نفره اند، حضور داشته باشند. جای خالی چنین نمایشگاهی
که صرفا اپ ها در آن حضور دا
یکی از
مهمترین عوامل در درمان ریشه دندان، تعیین طول کانال ریشه میباشد. در حال حاضر جهت
تعیین طول کانال ریشه، رادیوگرافی و اپکس فایندر (Apex locator) یکی از تجهیزات دندانپزشکی مهم  استفاده میشود. امروزه دستگاه هایی الکترونیکی
اپکس فایندر بیشتر برای تعیین طول کانال در دندان های دائمی استفاده میشود.
ادامه مطلب
اپکس روتاری دندان پزشکی Dental Apex Rotary lonyx Endy 6200 

طراحی زیبا و ارگونومیک
صفحه نمایش LED
دارای تکنیک اندازه گیری چند فرکانسی
دارای سیستم آلارم اندازه گیری اشتباه
دقت اندازه گیری 0.1 میلیمتر
درصد خطای کمتر از 5 درصد
دارای کالیبراسیون خودکار
دارای پروب و آنگل اتوکلاو ابل
اپکس نسل 5
امکان کار در محیط های خشک ، مرطوب ، مملو از آرسی پرپ ، خون و عفونت
سرعت چرخش قابل تنظیم از 100 تا 500 دور در دقیقه
گشتاور ( تورک ) قابل تنظیم از 0.5 تا 4 نیوتن بر سانتی متر
ضریب گشت
اسطوره‌های اپکس (انگلیسی: Apex Legends) یک بازی ویدئویی در سبک تیراندازی اول شخص، نبرد سلاطین است که در تاریخ ۴ فوریه ۲۰۱۹ توسط الکترونیک آرتس برای پلت‌فرم‌های مایکروسافت ویندوز، پلی‌استیشن ۴، و اکس‌باکس وان منتشر شد.

Game World
دوره های آموزشی پاورمیل بصورت گروهی مختص دانشجویان. مدت دوره 40 ساعت در 10 جلسه 4 ساعته خواهد بود. مباحث 3 و 4 و 5 محور.
هزینه دوره برای هر فرد یک میلیون. حداقل تعداد افراد ده نفر. هماهنگی و اجاره محل آموزش با شماست.
مدرس مهندس یحیوی
تماس و واتساپ 989112235526+
پرداخت و ثبت سفارش:  https://Zarinp.al/273358

دوره های آموزشی پاورمیل بصورت گروهی مختص دانشجویان. مدت دوره 40 ساعت در 10 جلسه 4 ساعته خواهد بود. مباحث 3 و 4 و 5 محور.
هزینه دوره برای هر فرد یک میلیون. حداقل تعداد افراد ده نفر. هماهنگی و اجاره محل آموزش با شماست.
مدرس مهندس یحیوی
پرداخت و ثبت سفارش:  https://Zarinp.al/273358
تماشای ویدو در آپارات  https://www.aparat.com/myvideos

کلیات خمس:
میگویند هر کلی را که نسبت به افراد خود آن کلی در نظر بگیریم و رابطه اش را با افراد خودش بسنجیم از یکی از پنج قسم ذیل خارج نیست:

۱. نوع:
مفهومی کلی که بیانگر تمام ذات یا حقیقت شی است.
(مانند اسب نسبت به حیوان)

۲. جنس:
مفهومی کلی که بیانگر بخشی از حقیقت شی است.
(مانند حیوان نسبت به انسان و شتر)

۳. فصل:
مفهومی کلی است که یک نوع را از سایر انواع در یک جنس جدا می‌کند.
(مانند ناطق که انسان را در جنس حیوان از سایر انواع حیوان جدا می‌کند)

4. عرض
سلام همراهان سایت گیم لند98
امیدوارم حالتون خوب باشه
نمیدونم چجوری عذر خواهی کنم چون 2 ماه کامل سایت اف بود و خاک خورده
بخاطر دانشگاه و مسائل دیگه بود که حل شد
امروز دوباره سایت فعال شد و میریم برای پست های برای بازی فورتنایت و اپکس لجند و بازی های روز(بازی های نوستالژی فراموش نشدن)
پس Leys Go :)
پ.ن سوسکی : کاور مطلب کاملا بی ربطه میدونم
سلام دوزتان ! بعد از شونصد سال اومدم که به وعده هام عمل کنم ! XD
آگاه باشید که حتی اگه شونصد سال هم بگذره من بازم به وعده هام عمل می کنم ! XD
اولین بخش از نکته های لایت ناول دورارارا رو استارت می زنم و باشد که تا آخرش رو بتونم پیش برم !
حالا حتما تعجب کردید که چرا یهو پریدم جلد 9 
خب ببینید لایت ناول دورارارا اینجوریه که هر جلدش مختص میشه به تعدادی از کاراکترها 
داستان کلی جریان داره ولی متمرکز میشه به شخصیت های خاصی 
من جلد 9 رو اول گذاشتم چون این جل
دو روز است که بی حالم. شاید ااز اهل خانه وا گرفته باشم. سست شده ام و بی حالم. سازندگی ویژه نامه ای در مورد دکتر صدیقی ترتیب داده و مطالب عمدتا چکیده و مختصری از دوران زندگی سیاسی اجتماعی اش را آورده است. به نطرم در این مورد بخارا بهتر عمل کرده است که چند شماره پیشش مختص دکتر صدیقی بود. 
دو روز است که بی حالم. شاید از اهل خانه وا گرفته باشم. سست شده ام و بی حالم. سازندگی ویژه نامه ای در مورد دکتر صدیقی ترتیب داده و مطالب عمدتا چکیده و مختصری از دوران زندگی سیاسی اجتماعی اش را آورده است. به نظرم در این مورد بخارا بهتر عمل کرده است که چند شماره پیشش مختص دکتر صدیقی بود. 
گاهی به سنگینی بار نوشته های روی در یخچال فکر میکنم و آن امضای زیر دوستت دارم،  که میخواهی بگویی این دوستت دارم مختص من است با امضای من... که اگر این امضا را نداشت باورش نکن، جعلی ست، دروغ است.خوشحالم که نامه هایت تاریخ ندارند!...
دوستت دارم
امضا
بدون تاریخ

خنده در بهبود روابط انسان بسیار موثر است.

خنده در طولانی نمودن عمر نقش موثر دارد.

خنده فشار خون را تعدیل می‌کند.

خنده سن افراد را کمتر نشان می‌دهد.

خنده زبان مشترک همه جهانیان است.

خنده هیچ هزینه‌ای ندارد.

خنده پیامی زیبا دارد و آن این است: به سوی من بیایید.

خنده ، خنده می‌آورد و مسری است.

خنده در هیچ حیوانی دیده نمی‌شود و مختص آدمی است.
منبع: beytoote.com
یکى از دوستان منو دعوت کرد ،من جدیدا عضو شدمو حرفى برای گفتن ندارم جز
1/قالب ھایى ک براى خود بیانھ خیلی تنوع کمى دارھ اگ بیشتر شھ تنوعش عالیه
2/ى امکانى باشه کاربرا بتونن گروھى یا 2نفرى چت کنن
3/دنبال کردن فقط مختص بیان نباشھ ،بتونیم مثلا میھن بلاگم دنبال کنیم
ولى خداییش بیان خیلی خوبھ^^
یه تشکر ویژه مختص مربی ای که هیچ وقت دوره اش تمام نمی شود... 
مردی که از فرماندهان جبهه مقاومت و مردان جنگی وطنم... 
و آرامش خلیج فارسمان را مدیون همت اوییم...
سلام و درود بر تو ای شهید...

وای اگر نگاه چپ کند دشمن بر وطن...
آنگاه برما شهادت واجب می شود... 
همیشه تفسیر شعرهایی که خوندیم ختم میشوند به غایت نهایی و معشوق آسمانی!
درسته که در اشعار پند واندرز و بیان احساسات حرف اول را میزنه ولی در این میان اشعاری هم هستن که فقط مختص یک بانو  
 یا عشق گفته شدند!
مثل " بگذشت یار  از من و از پی نرفتمش"  خب خدمت تمام خواننده های گران قدر به عرض میرسانم که اینجا آن هدف نهایی 
ومعبود آسمانی یافت نمیشود!!
این شعر به رفتن یار میپردازد و غیر مستقیم  یه به درک خاصی در آن نهفته است!
ادامه مطلب

بر اساس جدیدترین اخبار بازی، استودیو FatShark، سازنده‌ی بازی Warhammer: Vermintide 2، اطلاعات جدیدی از بسته الحاقی این بازی با نام Winds of Magic منتشر کرده است. این استودیو همچنین در حساب توییتر خود تیزری کوتاه از یکی از هیولاهای بازی با نام Minotaur منتشر کرده که به‌واسطه‌ی این DLC وارد بازی خواهد شد.
مینوتورها به‌عنوان ستون اصلی نژاد Beastmen یا مردان دیوی در دنیای وارهمر شناخته می‌شوند. این نژاد به‌طور کلی در بسته الحاقی جدید بازی یعنی Winds of Magic به‌عنوان ج
در نظام آموزشی دو نوع تدریس وجود دارد. اولین دسته تدریس به صورت تئوری است که مختص یادگیری اصول و قوانین، تارخچه و زندگی نامه و منابع و مفاهیم حفظی می باشد. دسته دوم تدریس عملی است که بسیار موثر تر و کارا تر از دسته اول است. کلیه حرفه ها باید به صورت عملی فرا گرفته شود.
ادامه مطلب

حاج‌‌آقا #فاطمی‌نیا:
اینکه به امام کاظم علیه‌السّلام باب‌الحوائج گفته می‌شود، فقط مختص ما شیعیان نیست بلکه قدمای اهل تسنن هم به این مطلب قائل هستند. در جلد اول تاریخ بغداد از قول یکی از بزرگان حنبلی می‌نویسد :" هرگز نشد مشکلی برایم پیش آید و در کنار قبر موسی بن جعفر حاضر شوم و این مشکل برایم حل نشود."

برای ایجاد انگیزه در کلاس اول خود میتوانید از داستانهای کوتاه استفاده کنید،کلاس اولی ها علاقه بسیاری به شنیدن داستان دارند.ایجاد علاقه به کلاس و مدرسه یکی از فنون یاد دهی -یادگیری برای بهبود کیفیت آموزش است.برای مطالعه داستانهای جذاب مختص کلاس اول اینجاکلیک کنید.
برای ایجاد انگیزه در کلاس اول خود میتوانید از داستانهای کوتاه استفاده کنید،
کلاس اولی ها علاقه بسیاری به شنیدن داستان دارند.
ایجاد علاقه به کلاس و مدرسه یکی از فنون یاد دهی -یادگیری برای بهبود کیفیت آموزش است.
برای مطالعه داستانهای جذاب مختص کلاس اول اینجاکلیک کنید.
قدیمی است البته و ممکن است دیده باشید. ولی اگر ندیدید، با فیلم‌های طولانی کم‌اتفاق مشکل ندارید و دوست دارید موقع دیدن فیلم، فکر کنید، ببینیدش. من و شمای ایرانی چیزهایی از این فیلم می‌فهمیم که مختص خودمان است.

مهاجرت یکی از مهمترین و شاید دشوارترین تصمیمات در زندگی هر فردی محسوب می شود. بدیهی است که زندگی در یک کشور جدید، مشکلات و دغدغه های خاص خود را به همراه خواهد داشت. جالب است بدانید که این مشکلات مربوط به تمامی مهاجرین است و مختص به فرهنگ یا جامعه ی خاصی نمی باشد. در این مقاله به بررسی موانع و دغدغه های اصلی مهاجرین و چگونگی مواجهه با آنان در کشور کانادا پرداخته خواهد شد.
ادامه مطلب
آیا چند همسری فقط مختص به اسلام است؟ آیا چند همسری در اروپا وجود نداشته است؟ آیا چند همسری در تاریخ ، غیر اخلاقی بوده است؟ چرا مردم گذشته گرایش به چند همسری داشتند؟ این کار چه سودی برای آنان داشته؟ پاسخ همه این پرسش ها در این مقاله .....
ادامه مطلب
خودآموز دستور زبان کردی کرمانجی (مختص شاعران)
بهار ضیغمی
✅ الفبای کردی کرمانجی✅ ضمایر شخصی صرفی✅ ضمایر اشاره‌ای✅ ضمایر پرسشی✅ صرف کردن✅ اسم از لحاظ جنسیت ✅ ندا
منبع پیشنهادی برای ارتقا سطح شعر و شرکت در جشنواره شعر کرمانجی «ملواری»

دریافتحجم: 1.37 مگابایت 
امریه‌م تو سایت ثبت شده ولی مکانش هنوز مشخص نبود.
واسه پیگیریِ همین امروز زنگ زدم و طرف گفت مگه مدارکتو به واتساپ فلانی نفرستادی؟ گفتم من اصلا واتساپ ندارم و چیزی هم نگفته بودین. گفت پس اگه نفرستادین که کنسل شده! و یهو گفت 20 دقیقه دیگه تماس میگیری؟
و الان درون اون 20 دقیقه ام. چه 20 دقیقه ی ناخوشایندی.
ممکنه همه ی رشته ها به طرفه العینی پنبه شن و اون همه امید و برنامه برن رو هوا...
ای بابا.
واسه 4 اسفند هم به آموزشی اعزامم. آموزشی در یک پادگان مختص
هر جلسه درمان چه قدر طول می کشد؟حدود یک ساعت زمان برای کل مراحل میکرودرم ابریژن نیاز است. در بدو ورود آلودگی های سطحی توسط کرم های مناسب و شیر پاک کن پاک می شوند. سپس با بخور ملایم ولرم یا گرم که بسته به نوع پوست انتخاب می شود، به مدت ۱۰ الی ۱۵ دقیقه سطح پوست مرطوب و نرم  می شود.این بخور ملایم به جدا شدن لایه های مرده ضخیم پوست در هنگام میکرودرم کمک می کند. پس از انجام  میکرودرم ابریژن که حدود چند دقیقه طول می کشد، از ماسک های آبرسان و درمانی مخت
شب هایی هستن 
که کلافه روی تختت غلت می زنی، 
کلافه از درد بی داستانی!
هرکسی باید یه داستان داشته باشه، 
یه داستان دراماتیک 
که بتونه واسه بقیه تعریف کنه، 
شب ها بغلش کنه و بهش فکر کنه.
البته نه که اصلا داستان نداشته باشی، 
داری!
اما به خودت قول دادی که فراموشش کنی... 
درست عین تو! 
عین من! 
میخوام فراموشت کنم... استارتشو خودت زدی!
با زبونی که فقط من میفهمش و تو فکر میکنی که مختص خودته...
بفهم!
شب هایی هستن 
که کلافه روی تختت غلت می زنی، 
کلافه از درد بی داستانی!
هرکسی باید یه داستان داشته باشه، 
یه داستان دراماتیک 
که بتونه واسه بقیه تعریف کنه، 
شب ها بغلش کنه و بهش فکر کنه.
البته نه که اصلا داستان نداشته باشی، 
داری!
اما به خودت قول دادی که فراموشش کنی... 
درست عین تو! 
عین من! 
میخوام فراموشت کنم... استارتشو خودت زدی!
با زبونی که فقط من میفهمش و تو فکر میکنی که مختص خودته...
بفهم!
شرایط شرکت در آزمون یوس
آزمون یوس فقط برای کسانی است که مقطع دبیرستان یا پیش ­دانشگاهی خود را خارج از خاک ترکیه گذرانده­ اند و مردم ترکیه اجازه­ شرکت در این آزمون را ندارند.
افرادی که می­توانند در این آزمون شرکت کنند، باید شرایط ذیل را داشته باشند تا موفق به گذراندن این مرحله گردند:
متغاضیانی می توانند در این آزمون شرکت داشته باشند که در حال گذراندن سال آخر دبیرستان بوده و یا فارغ ­التحصیل شده باشند.
تنها اتباع خارجی می­توانند در این آزمون
دستگاه تولید نوار خطر
این نوع دستگاه قابلیت تولید پلی اتلین سبک را دارد ، که می توان نوار خطر را هم نیز تولید نمود. باران پلاست با به روز کردن خط تولید خود دستگاه تولید نوار خطر را با تکنولوژی روز اروپا دارا است و بالاترین کیفیت نوار خطر درایران مختص شرکت باران پلاست با33 سال سابقه کاری  جز اولین تولید کننده نوار خطردرایران می باشد.
09127007008

دستگاه تولید نوار خطر ، فروش دستگاه تولید نوار خطر ، دستگاه تولید نوار خطر شبرنگ ، دستگاه تولید نوار
حفظ استحکام و سلامت استخوان‌ها و دندانها، درمان یبوست (Constipation)، رفع چاقی، پیشگیری از بروز سرطان روده و بیماری‌های قلبی عروقی از خواص نان سبوس دار است
نان سبوس دار نانی است تهیه شده از آرد سبوس دار که پس از فرآیند تخمیر اسیدفیتیک آن تخریب و کلیـه املاح و ویتامین‌های مغذی موجود در آن آزاد و جذب بدن می‌گردد. انواع نان سبوس د. ار شامل نان سبوس گندم و نام جو سبوس دار میباشد که هریک خواص مختص به خود را برای سلامت بدن دارا میباشند
ادامه مطلب
ترجمه خوب و روان دارای اصول و قواعدی است که پیروی از آنها برای یک ترجمه کامل الزامی است.البته باید خاطرنشان کرد که این اصول از نظر نویسندگان و مترجمان مختلف به گونه های متفاوت در نظر گرفته شده اما روح کلی حاکم بر آنها تقریباً ثابت است.اصول ترجمه را کلاً می توان بر دو نوع تقسیم کرد:•     اصول نظری•     اصول عملی•    اصول نظری ترجمه بر مبنای نظریات اهل ترجمه استوار است و معمولاً شامل کلیه قواعد، روش ها و آگاهی های مختص به ترجمه بوده شامل 4 اصل
میوه ها نقش به سزا و تاثیر گذاری بر سلامت جسم و روح انسان ها دارند که هر کدام از آنها به دلیل خواص فراوان که دارند پراهمیت هستند. خرمالو میوه‌ای است مختص فصل پاییز که شاید در بین همه مردم طرفدار پر و پا قرص نداشته باشد اما دارای خواص شگفت انگیز زیادی است.

خرمالو جزو میوه های خوشمزه و عجیب و غریب است که در عین خوشمزه بودن دارای خواص درمانی هم هست. با ما همراه باشید تا در مورد این میوه پاییزی بیشتر آشنا شوید.

ادامه مطلب
زرشک و زعفران به غذای ایرانی هویتی داده اند که مختص کشور ماست.  از جمله غذاهای ایرانی که با زرشک تهیه می شوند می توان به لیست زیر اشاره کرد:

تهچین
زرشک پلو با مرغ
کوکو
دلمه 
سالاد ها و آش ها 
برای خرید عمده انواع زرشک از جمله  خرید زرشک سیاه آبگیری، خرید زرشک قرمز،  خرید زرشک سیاه کرمانشاهی با ما در ارتباط باشید! 
هر دو هفته یکبار خانوادگی به کتابخانه قفسه باز نزدیک منزل میریم، بچه‌ ها کتاب‌ جدید برای خودشون انتخاب می کنند و کتابهای هفته گذشته رو تحویل میدن، از این که یک کارت عضویت مختص خودشون دارند و می تونند برای خودشون کتاب‌ انتخاب کنند، حس خوبی دارند. 
عضویت در کتابخانه هزینه زیادی هم نداره: برای بزرگترها سالانه 5 هزار تومن و برای کودکان 2500 تومن.
شما چه پیشنهادی برای یک تفریح و سرگرمی فرهنگی البته‌ ارزون دارید؟ 
همان گونه که می دانید سرمایه در این گونه از کمپانی به قسمتهای هم اندازه تقسیم شده است و سهام اسم گرفته است , تعداد سهم شرکا که دست‌کم بایستی 5 نفر باشند ( متشکل از حقیقی و واقعی و حقوقی ) ) نامحدود است و می‌توانند به هر میزان که مایل می باشند سهام خریداری نمایند . همچنین شرکاء مقابل دیون کمپانی به میزان سهمشان مسئولند ونه بیشتر .ثبت کمپانی در ترکیهکمپانی سهامی و تغییرات شرکتها در ترکیه بر دو گونه است :ثبت کمپانی سهامی مختص ( سهامداران زیر 250 نفر
 امام صادق ع فرمود در ظمن انچه خدای عزوجل با موسی ع مناجات فرمود این بود که ای موسی تقرب جویندگان بمن بچیزی مانند پرهیز از محرماتم تقرب نجسته اند همانا من اقامت در بهشتهای جاودان را بانها شریک نسازم یعنی بهشتهای عدن مختص پرهیزگاران از محرماتست  4 امام صادق ع فرمود سحت تر چیزیکه خدا بر خلقش واجب ساخته ذکربسیار خداست  ومقصودم گفتن سبحان الله والحمد لله و لا اله الا الله و ا لله اکبر نبست اگر چه این هم از جمله ذکر است بلکه مقصود یاد اوردن خداست
مرکز فرایندهای شیمیایی امریکا (CCPS) در گزارش ارزیابی ریسک خود با استفاده از تکنیک Bow-Tie زوایای مختلف ریسک های ویروس COVID-19 را شناسایی نموده است. این ارزیابی مختص جبهه های کاری مرتبط با CCPS بوده و لازم است تمامی سازمان ها در محیط کار خود، ارزیابی دقیق بومی شده صورت پذیرد.
در این آموزش ضمن آموزش تکنیک ارزیابی ریسک Bow-Tie،  ریسک های مرتبط با این موضوع انجام شد.
فایل های این جلسه آموزشی در زیر قابل دریافت می باشد.
ادامه مطلب
من ترسیده‌ام!  
 از این مواجهه‌ی صریح با "کلاری زاخاریان" درونم! از فکر این‌که من آدمم و به قول شوپنهاور از هیچ یک از مناسبات مختص آدمیان مبرا نیستم.  
 من ترسیده‌ام از آن شبی که آن‌قدر ساده و روشن فهمیدم: "پس منم یه کلاری زاخاریان‌م." بانویی با ظاهری متین، موقر و شکیل با باطنی که هیچ‌وقت رام گردش دنیا و تقدیر و دست تاثیر کردار آدم‌ها روی زندگی‌اش نشد که نشد... اما به جای این، یک عقده‌ی گنده‌ی کنارنَیا با صلح درون خود و خطای بیرون بقیه شد.
هر شهری شیوه پخت مختص به خودش را دارد این سبک پخت سنندج است. این مقدار مواد لازم برای حدود 100 عدد برساق بزرگ می باشد.

مواد لازم برای تهیه برساق :

آرد بربری 
4 کیلو 

ماست محلی
4 لیوان 

روغن حیوانی
 نصف لیوان

روغن مایع
1 لیوان 

شکر
2 و نیم لیوان 

تخم مرغ
 1 عدد

نمک
1 قاشق چایخوری 

مایه خمیر
 1 قاشق غذاخوری

* آب ولرم
تقریبا 3 لیوان

ادامه مطلب
اختلال چند شخصیتی اختلال چند شخصیتی یا همان اختلال گسستگی هویت عبارت از وجود دو یا چند هویت یا شخصیت متفاوت در یک شخص واحد است که هر بار یکی از آنها کنترل و مهار رفتار او را
در دست می گیرد.
هر یک از این شخصیتها معمولأ نام، سن و سال، رشته خاطرات معین، و مجموعه رفتارهای مختص به خود دارد. در بیشتر موارد در اختلال چند شخصیتی شخص دارای هویت اولیه
ای است با نامی که او را صدا می کنند که اصولا فعل پذیر، وابسته و افسرده است.

ادامه مطلب
برای تغییر در نوشته‌ها و به طور کلی هر المان اچ تی ام ال لازم است که کلمه دیگری را به تگ آن‌ها بیفزاییم. به این کلمه اضافی اتریبیوت استایل می‌گوییم. استایل در واقع مجموعه‌ای از صفات را برای المان‌های اچ تی ام ال مشخص می‌کند و البته فقط مختص به متن نیست و المان های دیگر نیز از این تگ برای ایجاد تغییرات در صفحه اچ تی ام ال استفاده می‌کنند. مثلا رنگ، اندازه و ... صفاتی هستند که توسط اتریبیوت استایل در صفحه مشخص می‌شوند. البته بعد از یادگیری CSS ت
پیام نوروزی رهبری ایران رونق تولید را مورد توجه قرار می‌دهد. این سخن البته به عنوان یک راه حل مطرح نیست. این که تولید باید رونق بگیرد بیشتر یک مسئله است که باید به راه حل آن پرداخته شود. احتمالا رهبری هم این مورد را به عنوان مسئله طرح کرده‌اند و نه راه حل. اما به هر حال این سخن سخن تازه‌ای هم نیست که مختص امسال یا سال قبل و سال دیگر باشد. معیار تولید ملی یکی از معیار‌های کهن و مقبول همگان اقتصاد است.
تولید دکمه‌ای ندارد که کسانی که مخاطب حرف ر
چگونه از سکته پیشگیری کنم؟
متاسفانه آمارهای انواع سکته روز به روز در حال افزایش است. سکته قلبی و مغزی تبدیل به بلای جان بسیاری از افراد شده و برخلاف سالها پیش دیگر مختص سنین بالا نیست.
به گزارش سرویس خواندنی های انتخاب، می توان با برخی راهکارها به پیشگیری از سکته امیدوار بود اما چگونه؟

ادامه مطلب
یکی از مناطق سردسیر غرب کشور که از زیبایی های بسیاری برخوردار است و مسافران
بسیاری را جذب خود می کند، تبریز است. این شهر در کنار جاذبه ها، ازهمه ی امکانات
حمل و نقل عمومی برای سفر برخوردار است پس سفر به آنجا کار سختی نخواهد بود. حال
آنکه راحتی تنها مختص مسیر نیست و در داخل شهر، هتل های تبریز رفاه، آسایش، آرامش
و هرآنچه برای یک مسافر نیاز است تا لذت سفر را در اقامت مطلوب تعریف کند، فراهم
آورده اند.
سفارشات عمومی بزرگان برای ماه مبارک رمضانغسل و نماز توبه (در اعمال یکشنبه ذی قعده)نماز اول وقت و با حضور قلبنماز شبمراقبه و توجه دایمیتوسلقرائت قرآن (حداقل یک جزء)دعای افتتاحدعای ابوحمزه (هرشب مقداری)دعای معروف سحرعصر جمعه ها یا هرشب: صدبار سوره قدردعاهای مخصوص هر روزتعقیبات و دعاهای مختص و مشترک (رجوع به مفاتیح)هرشب قرائت ده بند از جوشن کبیرهرشب یا سحر، یک سجده طولانی با ذکر یونسیه (حداقل چهل عدد الی چهارصد عدد)نافله های نمازهای یومیهصدقه

کدینگ یا رمزگذاری کارت PVC یکی از تکنیک‌های الکترونیکی برای هوشمند کردن و بالا بردن سطح امنیت آنهاست. این تکنیک شامل روش‌های کدینگ مختلف و رمزگذاری بر روی انواع مختلف قطعات دیجیتالی است که نقش بسیار مهمی در کارت‌های هوشمند ایفا می‌کنند.

* کلیات کدینگ کارت

عملیات کدینگ کارت یک فرایند پیچیده است که توسط دستگاه پرینتر کارت PVC صورت می‌گیرد. رمزگذاری کارت‌های PVCبه شکل‌های مختلف صورت می‌گیرد و هرکدام اطلاعات مختلفی بر روی کارت وارد می
طبق قوانین صنفی به شخصی که براساس آیین نامه اجرایی و ضوابطی که مختص به صدور پروانه کسب است، اقدام به اخذ جواز کسب در یکی از دسته های تحت پوشش اتحادیه می کند، فرد صنفی گفته می شود.
در اتحادیه صنفی طلا و جواهر برای رسته های شغلی به شرح زیر جواز کسب صادر می گردد:
خورده فروشی طلا و جواهرات
خرده فروشی انواع ساعت
 تعمیر و آبکاری زیورآلات
بنکداری عینک و عمده فروشی شیشه و قاب عینک
 طلاسازی از جمله ساخت انگشتر و گردنبند و النگو
تعمیر و فروش نقره
عتیقه
و فرمود یک یهودی که نامش سبحان بود خدمت رسول خدا  ص آمد و عرض کرد ای رسولخدا آمده ام تا در باره پروردگارت از تو سوال کنم اگر پاسخ سوال مرا دادی میپذیرم و گرنه بر میگردم فرمود از آنچه خواهی بپرس گفت پروردگار  در کجاست فرمود او در همه جاست و در جای محدودی نیست گفت خدا چگونه است فرمود چگونه  توانم پروردگار مرا چگونگی تو صیف کنم در صورتیکه چگونگی مخلوقست  و خدا مخلوقش تو صیف نشود زیرا وصف هر چیزی مختص خود اوست و دیگری که ان وصف را ندارد نتوان بدان
آموزش آیلتس (آموزش IELTS) در آموزشگاه زبان ایران کمبریج
 آزمون آیلتس شامل دو نوع آزمون آکادمیک و جنرال میباشد.
که وابسته به هدف زبان آموز از گرفتن مدرک ایلتس متفاوت میباشند.
عموما آزمون آیلتس آکادمیک مناسب متقاضیان ادامه تحصیل و آزمون آیلتس جنرال مختص متقاضیان مهاجرت و اقامت میباشد.
در ایران کمبریج متقاضیان میتوانند فارغ از سطح خود و با یاری گرفتن از مشاورین موسسه وارد دوره های گوناگون کلاس آمادگی آیلتس شوند.
چرا که ما بیش از هر فرد دیگری اهم
 هفتمین دوره آزمون‌ استخدامی دولتی به زودی (احتمالا هفته آینده) اطلاع‌رسانی می‌شود و آزمون استخدامی هم در مهر امسال برگزار می شود.
- بیشترین حجم مجوزها مختص آموزش و پرورش است که عدد آن به ۱۶ هزار نفر می‌رسد.
- شرایط ثبت نام از طریق سازمان سنجش اعلام خواهد شد.
- امسال شرط بومی بودن برای استخدام حذف شده است.
شرایط سنی اعلام شده تا به این امروز :
- مدرک کاردانی تا ۳۰ سال- مدرک کارشناسی تا ۳۵ سال- کارشناسی ارشد تا ۴۰ سال - مدرک دکتری تا ۴۵ سال
طرز تهیه باقالی قاتق غذای گیلانی
با آغاز فصل بهار و شروع مسافرت های نوروزی سفر به شهرهای شمالی کشور افزایش می یابد . در شهرهای شمالی غذاهای محلی که اکثرا هم با سبزیجاتی که
 مختص همان خطه هستند تهیه می شود به وفور وجود دارد . شما می توانید مواد این غذاها را به راحتی در اسلایسر آکاالکتریک به مقدار دلخواه و مورد نیاز خرد کرده 
و برای طبخ غذا استفاده کنید.

ادامه مطلب
دوره های آموزشی پاورمیل بصورت گروهی مختص به شرکت های معتبر. در این دوره آموزشی علاوه بر آموزش کاربردی استراتژی پاورمیل متناسب با قطعات شرکت ، در زمان های تعیین شده مباحث آموخته شده را بصورت عملی اجرا خواهیم کرد. علاوه بر این پست تمام دستگاه ها تنظیم و اشکالات موجود در کار رفع خواهد شد. مدت دوره 100 ساعت در 25 جلسه 4 ساعته خواهد بود. 
مدرس مهندس یحیوی

پرداخت و ثبت سفارش:  https://Zarinp.al/273356

دوره های آموزشی پاورمیل بصورت گروهی مختص به شرکت های معتبر. در این دوره آموزشی علاوه بر آموزش کاربردی استراتژی پاورمیل متناسب با قطعات شرکت ، در زمان های تعیین شده مباحث آموخته شده را بصورت عملی اجرا خواهیم کرد. علاوه بر این پست تمام دستگاه ها تنظیم و اشکالات موجود در کار رفع خواهد شد. مدت دوره 60 ساعت در 12 جلسه 4 ساعته خواهد بود. 
مدرس مهندس یحیوی

پرداخت و ثبت سفارش:  https://Zarinp.al/273356

بسمه تعالیانجمن علمی فرهنگی نقطه اسرار برگزار می کند:مسابقه بزرگ حقیقت غدیر خمموضوع:-کتاب خوانی ٰپاسخگوئی به سئوالات تستی در وب سایتهای:www.noghteheasrar.irwww.shpardis.irمنابع: وب سایتهای مذکور-وبلاگ نویسی-ارسال جملات مختص غدیر در فضاهای مجازی اعم از کلیه فضاهای پیام رساننحوه ارسال ادرس فضاهای ایجاد شده:از طریق ربات پیام رسان اسرار عالم:@asrarealam_botتماس:۰۹۳۶۶۰۶۲۵۲۳اهداء جوایز به ۳۰ نفر شرکت کننده برتر بصورت قرعه کشیمشارکت کنندگان:موسسه فرهنگی هنری عرشیا
انتخاب یک دوچرخه در سایز مناسب همانند یک کت و شلوار است. شما نمی توانید یک دست کت و شلواری که 4 سایز از شما بزرگتر یا کوچکتر است را بپوشید. به همان شکل هم نمی توانید یک دوچرخه که  چند سایز از شما بزرگتر و یا کوچکتر است را استفاده کنید. عدم استفاده از سایز مناسب دوچرخه برای هر فرد باعث آسیب رساندن به بدن می شود بنابراین باید به این نکته توجه ویژه ای داشت. پس در ابتدا می بایست یک دوچرخه که مناسب و نزدیک به سایز خود را انتخاب نمایید و بعد برای اینکه
کد زیر را  هم اکنون در موبایل خود وارد کنید    #06#*یک کد دیجیتالی روی صفحه نمایش ظاهر می شود این شماره سریال مختص دستگاه شما است این شماره را یادداشت کنید  اگر موبایل شما دزدیده شد، شما می توانید با پشتیبان شبکه (اپراتور) خود تماس بگیرید و این کد را به آنها بدهید سپس آنها قادر خواهند بود دستگاه شما را مسدود کنند !حتی اگر دزدها SIM کارت را عوض کرده باشند تلفن شما کاملاً غیرقابل استفاده خواهد شد./حقوق پرس
امروزه با تخصصی تر شدن کسب و کارها، صاحبان کسب و کار به دنبال ابزارهایی هستند که مختص فعالیت خود باشد تا با آن بهتر بتوانند به امور خود اشراف داشته باشند و خیلی راحت و سریع کسب و کارشان را مدیریت کنند.از جمله ابزارهای مدیریت مالی می توان به نرم افزار حسابداری اشاره کرد. شرکت های ارایه دهنده نرم افزار حسابداری با علم به این موضوع، نرم افزار حسابداری ویژه اصناف مختلف به بازار عرضه نمودند.
ادامه مطلب
امکانی در پنل بیان وجود داره بنام فهرست دنبال کنندگان، بنده یکی از مخالفان سرسخت این امکان بوده و هستم. تنها هم مختص به این سرویس نیست، در هر جایی که این امکان باشه حس خوبی نسبت بهش ندارم.
اوّلین دلیل سرکش شدن و یا تضعیف روحیه نویسنده هست. شاید خیلی ها متوجّه این نکته نشن امّا تعداد دنبال کننده های اونها چه کم و چه زیاد، روی رفتار اونها تاثیرات منفی گذاشته که شاید خودشون هم باخبر نباشن.
دوّمین دلیل به وجود اومدن فضای تبادلی برای دنبال کردن و د
بازیکنان در بازی Bloodborne قادر هستند تا شخصیت شکارچی مختص به خودشان را بسازند. در این بازی توانایی‌ها و آزادی‌های زیادی در این زمینه به شما داده می‌شوند اما برای شروع می‌توانید از راهنمایی‌هایی که در این مطلب تحت عنوان آموزش بازی Bloodborne برای شما فراهم کرده‌ایم بهره بگیرید.
همانند دیگر بازی‌ها، اسم، سن، جنسیت و یا ظاهر شخصیتی شما هیچ تاثیری در گیم‌پلی بازی ندارند، جز این که شاید دیگران را تحت تاثیر قرار بدهد. تنها تصمیمی که باید با دقت زیا
فیلم (به انگلیسی: Film) اصطلاحی است که به‌طور عام شامل تصاویر و عکس‌های متحرک و همچنین زمینه می‌گردد. فیلم در لغت به معنی «نوار باریک» است و از آن جایی که برای اولین بار تصاویر متحرک روی فیلم ها ثبت می‌شدند و به این وسیله نمایش داده می‌شدند، این نام روی تصاویر متحرک ماند، البته امروز خود کلمه «فیلم» به‌طور تخصصی فقط به تصاویر متحرکی گفته می‌شود که در سینما نمایش داده می‌شوند، اگر همین فیلم‌ها پس از آن که دوره اکرانشان تمام شود از تلویزی
خصوصیات اخلاقی و ویژگی های مختص زنان متولد مهر 
خیلی از افراد طالب کشف اطلاعاتی از خصوصیات شخصیتی دوستان و آشنایان خود هستند طالع بینی ماه تولد می تواند این اطلاعات را به هر فردی داده و آنها را با روحیات دوستانشان آشنا کند.بنابراین بر همین اساس سایت نمناک طالع بینی زن متولد مهر ماه را در اختیار شما قرار داده تا بتوانید با شخصیت و روحیات او به خوبی آشنا شده و بدانید به چه نحوی با او برخورد کنید.

خصوصیات اخلاقی زن متولد مهر ماه  
ادامه مطلب
به نظر بسیاری از افراد سفر به مناطق جنوبی
ایران با آب و هوای شرجی در فصول گرم کار درستی نیست ولی این طرز فکر مختص گذشته
های دور بود. برای سفر به مناطق حنوبی و به خصوص جزایر دریای خلیج فارس مانند کیش،
همه ی فصول مناسب هستند چون اقامت که مهمترین قسم سفر است به لطف هتل های امروزی
مطلوب ترین صورت ممکن را دارد. مثلا هتل های کیش در دل دریا و در همه ی فصول
بهترین امکانات و تجهیزات را فراهم می آورند تا برای مسافران همه ی فصول مناسب سفر
باشد.
خرید اینترنتی کولر گازی تی سی ال 32000 مدل TAC-32CS/JET

کولر گازی تروپیکال 32000 تی سی ال TCL
کلاس انرژی B
اسپلیت سرمایشی
گاز R22
پرتاب باد 4 طرفه
تروپیکال TROPICAL
مختص مناطق حاره ای

جهت کسب اطلاعات بیشتر، مشاهده قیمت و خرید به سه صورت اینترنتی،تلفنی و حضوری به وبسایت تخصصی کولر گازی تی سی ال مراجعه بفرمایید.
تاثیر گذار ترین ترانه های باب دیلن
کتاب فوق العاده ای بود. شعر های باب دیلن فوق العاده ان و مختص به کشور و دین خودش نمی شود بلکه جهان را در بر می گیرد. مجله رولینگ استون آهنگ  مثل سنگ غلطان (like a rolling stone) باب دیلن را بهترین آهنگ تاریخ موسیقی نام‌گذاری کرد. او نوبل ادبیات سال ۲۰۱۶ را برد. او در نویسندگی بیشتر از خیلی های دیگر موفق بود، در حالی که خود را بیشتر خواننده می دانست.

آدمی چقدر باید گام نهد
تا او را آدم صدا زنند؟
کبوتر سپید چند دریا را ب
محصول فوق شامل یک رول 8 متری کاغذ روغنی قنادی می‌باشد که جهت پخت شیرینی و کیک در فر ، ماکروفر و یا ماکروویو استفاده می شود. کاغذهای قنادی نسوز بوده که پخت کیک و شیرینی بدون استفاده از این کاغذها کار بسیار مشکلی است. از این محصول نیز می توان به پخت پیتزا و لازانیا اشاره کرد که با توجه به عدم نیاز به استفاده از قالب باعث شده حرارت از کناره ها به آن نفوذ کرده و غذای بسیار خوشمزه ای برای عزیزانتان بپزید. نکته قابل توجه اینکه متاسفانه در بازار از ک
دیروز رفتم دوستم رو دیدم و کلی خوش گذشت. کلی حرف زدیم و از چیزای مختلف گفتیم و ... :)
امروزم از عصر سردردم و یه نبضی توو سرم میزنه هی. فیلم شاینینگ رو دیدم، طبق معمول خیلی پوکر فیس طور. خیلی بازیگر زنش کلیشه ای بود، مرده هم خیلی مضحک بود: سعی میکردن فیلم بازی کنن و گند میزدن خب. بچهه خوب بود ولی :)
دارم به این فکر میکنم که اینو اگه با هم اتاقی های سابقم دیده بودم چقدر جیغ زده بودن و کولی بازی دراورده بودن!!

حالا به هر صورت، الان سردردم. احتمالا نتونم ب
سلام
یک مقاله در مورد ردیاب اتوبوس (vndhf hj,f,s) و کاربرد های آن در ترمینال های مسافر بری در سایت جیپیران نوشته شده. برای مشاهده ردیاب اتوبوس و قیمت ردیاب روی لینک زیر کلیک کنید.
ردیاب اتوبوس یکی از انواع ردیاب خودرو ماهواره ای است. که مختص اتوبوس های بین شهری و سیستم میدیریت ناوگان اتوبوس رانی ساخته شده. همچنین نرم افزار ردیابی اتوبوس با امکانات کاربردی بررسی شده است.
ردیاب جی پی اس اتوبوس هشدار های مورد نیاز را به مالکان اتوبوس و یا شرکت های مسا
یکی از عوامل پیشرفت در یک شرکت را می توان داشتن سایتی پربازده و مناسب دانست. یک سایت شرکتی باید گرافیک قوی و متفاوت تری نسبت به رقبای خود داشته باشد که علت برتری آن سایت نسبت به رقبای دیگر این است که نوعی برند سازی انجام می‌شود. 
در یک سایت که مختص شرکت می باشد باید محصولات، امکانات و خدمات به گونه ای قرار گیرد که کاربران در مدت زمان کوتاهی و به راحتی بتوانند به این محصولات و خدمات دست پیدا کنند و از نحوه انجام کار و فعالیت شرکت مورد نظر اطلا
پیر مردی هر روز تو محله می دید پسر کی با کفش های پاره و پای برهنه با توپ پلاستیکی فوتبال بازی می کند، روزی رفت ی کتانی نو خرید و اومد و به پسرک گفت بیا این کفشا رو بپوش…پسرک کفشا رو پوشید و خوشحال رو به پیر مرد کرد و گفت: شما خدایید؟! پیر مرد لبش را گزید و گفت نه! پسرک گفت پس دوست خدایی، چون من دیشب فقط به خدا گفتم که کفش ندارم…
در صورتی که ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی پیگیری میکند مطمعنا میخواهید بدانید زمان دقیق ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی چ
در مبحث تناسخ موضوعی مطرح میشود بنام "حلول".
یعنی روح یک انسان در بدن جدید وارد شده و حیات نوینی را با این جسم جدید آغاز میکند.در نگاه افراطی تر به این قضیه بعضی معتقدند که این روح میتواند در حیوان یا گیاهان نیز وارد بشود(حلول کند).از این منظر این چرخه به منظور پاکسازی روح از آثار برخی اعمال و رفتار دوره قبلی زندگی خودش است.این چرخه را " کارما" مینامند.بطور مشخص این اعتقاد از آئین هندو وارد سایر مکاتب معنوی شده و بعنوان یک اصل با اندک اصلاحاتی مو
انکر 
تکست (Anchor text) و ارتباط برای اشخاصی که به شکل حقیقی و قابل لمس با این اصطلاح آشنا نیستند، یک انکر تکست به تیتر مجموعه‌ای از لغت ها قابل کلیک در یک لینک و پیوند تعریف می شود . 
سئو در مشهد
هدف اول از این تکنیک این می باشد که به چهره متنی یک ورقه را به برگه دیگر متصل کنیم، در حالی که به ما، یا این که بقیه کاربران، یک پیش‌نمایش از آنچه که در ورقه منشاء وجود دارد، ارائه دهد و مشخص شود که به چه جایی ارجاع داده خواهند شد . انکر تکست به طور واقعی بر
موارد سقوط خیار فسخ :
در موارد ذیل مشتری نمی تواند بیع را فسخ کند و فقط می تواند ارش بگیرد.
1. در صورت تلف شدن مبیع نزد مشتری یا منتقل کردن آن به غیر.
2. در صورتی که تغییری در مبیع پیدا شود اعم از اینکه تغییر به فعل مشتری باشد یا نه.
3. در صورتی که بعد از قبض مبیع عیب دیگری در آن حادث شود مگر اینکه در زمان خیار مختص به مشتری حادث شده باشد که در این صورت مانع از فسخ و رد نیست. 
در بین علاقمندان به تاریخ و اماکن تاریخی، یکی از شهر هایی که همیشه مورد
استقبال این گروه بوده و هست؛ اصفهان است. این شهر یکی از بهترین تجلی های هنر و
معماری ایرانی به خصوص در دوره اسلامی است. هر ساله گروه کثیری از گردشگران داخلی
و خارجی برای بازدید از این آثار به اصفهان می آیند و آوازه ای که از نصف جهان به
گوش آن ها رسیده به عینه می بینند. رضایتی که گردشگران دارند مختص آثار و جاذبه
های گردشگری نیست، بلکه هتل های اصفهان نیز با کیفیتی در سطح بین ا
سلااام به همه
من برگشتم
خب یه مدت نبودم به هزاران دلیل موجه که داشتم
این مدت که نبودم دوستای واقعیم رو شناختم و ازشون ممنونم که کنارم موندن
و کسایی که ادعای دوستی داشتن رو هم شناختم و ازشون ممنونم که من رو قوی تر کردن
این وب مختص کی پاپ نیست ولی شاید پست کی پاپی داشته باشیم ^^
فایتینگ :)
و اینم بگم که راضیه ی فعلی با راضیه ی قبلی خیلی فرق داره
خییییییلی
یاد گرفتم با آدما همونجوری که لیاقتشونه رفتار کنم
پس از تغییرات من متعجب نشین ^^
نظر من درباره ی این کتاب
در ان وی سی  نوع رفتارهایی آموزش داده میشه که خیلی کاربردی هستش،مثل چگونه تشکر کردن از طرف مقابل،ما در عادات روزمره مون همیشه با به کاربردن خود کلمه ی "متشکرم"ااز طرف مقابل سپاس گذاری می کنیم. در حالی که تشکر به زبان ان وی سی باید کاملاً واضح باشد و دارای مراحل و ترتیب است که با خواندن این کتاب مهارت درست تشکر کردن رو یاد میگیرید. 
نکته ای دیگر که برام جالب بود این بود که در ان وی سی ،هر رفتاری که انجام میدهیم یا هر عکس ا
مهم ترین ویژگی های دکتر ابزار در خرید محصولات رونیکس
هدف اصلی فروشگاه اینترنتی دکتر ابزار ارائه محصولات بی نظیر از لحاظ کیفیت و قیمت به خریداران عزیز و ایجاد حس رضایت در آن ها می باشد در این راستا فروشگاه دکتر ابزار در نظر دارد با تقویت واحد فروش خود،محصولات مورد نیاز مشتریان را در سریعا و با قیمت بسیار مطلوب به دست مشتریان عزیز برساند.
مزیت های برجسته خرید محصولات رونیکس از فروشگاه اینترنتی دکتر ابزار:
ارائه کارت گارانتی و گارنتی و سلامت
العدل: یعنی خداوند راست کردار و راست گفتار و دارنده هر چیزی بر حد و
مقدار انچیز است. هر که خواهد که دعوت این اسم کند باید با خدایتعالی عدل و احسان
پیش گیردو جز احسان و عدل از او سر نزند.و دعوت این اسم مختص کسانی است که بظلم
ظالمان گرفتار شده باشند 35 روز بصدق دل پیش از کلام گفتن بعد از ادای فرایض شام
5616 نوبت بخواند و قیام نماید. و یا بعد از نماز صبح به همین تعداد خوانده شود.
ایمپلنت فرانسوی
ایمپلنت فرانسوی همانند دیگر ایمپلنت های اروپایی کیفیت مطلوب و قیمت مناسبی را دارند. ایمپلنت فرانسوی
Axiom از برند ANTHOGYR آنتوژیر با سابقه طولانی در تولید تجهیزات
دندانپزشکی می باشد. قطعات ایمپلنت این برند بسیار ساده اما حرفه ای تولید
می شوند. این ایمپلنت های فرانسوی سیستم طراحی مختص به خود را دارند که
طراحی کانکشن های سه وجهی از جمله آن می باشد.

ادامه مطلب
از زمانی با ماجرا دیو و دلبر آشنا شدم , رؤیای داشتن یک گل رز جاودان و اسرار آمیز برایم پدید آمد . گل رز زیبایی که با تمام گلهای روی زمین فرق داشت . گل رزی که نظیر گل شازده کوچولو تک بود . بی مثل و منحصربفرد ! مطمئنم تمامی ی ما از داشتن کادو ای افسانه ای و مختلف که پیوند خورده با اصیل ترین و ناب ترین ادبیات دنیاست , خیر صرفا به وجد میاییم , بلکه به نحوی عمیق و ناب شم یگانه بودن و ارزشمند بودن میکنیم . احساس یک جان دار دوست داشتنی , مختص , سزاوار ثنا و منح

بازی بخشی جداناپذیر از زندگی کودکان است. کودکان بیش از هر کار دیگر وقت خود را به بازی اختصاص می دهند. البته بازیها مختص کودکان نیستند بلکه در تمام طول زندگی انسان مشاهده می شود منتها نوع آن و مدت زمانی که افراد در سنین مختلف به آن اختصاص می دهند متفاوت است.
بازیها در تقویت جسم و روان کودک تأثیر فراوانی دارند. او در بازی با سایر کودکان، چگونگی ایجاد ارتباط با آنان را یاد می گیرد، دیگران را بهتر می شناسد و از خود نیز شناخت بهتری پیدا می کند. با
خشونت یکی از آسیب‌هایی است که دانش‌آموزان با آن روبرو هستند که برخی از علل این خشونت‌ها ناشی از مشکلات خانوادگی است و والدین در شکل‌گیری خشونت در دانش‌آموزان نقش دارند البته به اعتقاد کارشناسان ناکامی در دوران کودکی هم می‌تواند علت بروز خشونت در دوران دانش‌آموزی باشد.
به گزارش ایسنا، اما زمانی‌که از آسیب خشونت صحبت می‌شود ناخوداگاه به سوی آن می‌رویم که این معضل مختص جوانان و بزرگترهاست اما متأسفانه پس از بررسی‌ها شاهد آن هستیم که
ادکلن تبلیغاتی چه می باشد؟
بهترین عطر زنانهبخش اعظمی از شرکتها سازه به حالت مختص خویش برای تبلیغاتشان از کادو هایی زیرا ادکلن برندهای مختلفی زیرا Dior, Chanel, Carolina Herrera, Zara, … استعمال می‌نمایند. البته در هیچکدام از این ادکلنهای لوکس اثری از تبلیغات کمپانی شما وجود ندارد.ادکلن تبلیغاتی ، ادکلنی میباشد تنظیم گردیده از به عبارتی اسانسهای اورجینال(فرانسوی، سوییسی، اسپانیایی) که در کشور ایران مونتاژ میشوند و کیفیتی شبیه دارا‌هستند، که حتی‌در بع
بسم الله
خیرین عزیزی پیام داده اند که توان ندارند به طور کامل یک وام قرض الحسنه را بر عهده بگیرند آیا راه دیگری برای شرکت در  اعطای قرض الحسنه وجود ندارد؟

مرکز نیکوکاری بشری برای این افراد طرح دیگری را در نظر گرفته است، این افراد می توانند در طرح های 2 و 3 وام مرکز شرکت کنند.

در این پست به تبیین طرح  دو وام قرض الحسنه می پردازیم.

در این طرح #مرکز_نیکوکاری-بشری یک حساب مختص به اعطای وام قرض الحسنه افتتاح نموده است فلذا خیرینی که می خواهند وج
وقتی این روزها اوضاع مملکت را می‌بینم یاد "قلعه" بازی کردن خودم می‌افتم، یاد صدای روی مُخ آن مردک وراج که پشت سر هم می‌گفت:" سرورم آذوقه کم است ؛ سرورم مردم گرسنه هستند ؛ سرورم رعایا دست به شورش زده‌اند؛ سرورم از انبار دزدی شده است، سرورم..." البته چندباری هم به خاطر دارم که گفت "سرورم مردم راضی هستند؛ سرورم مردم بسیار شما را دوست دارند، سرورم..." و از این دست حرف‌های تخیلی که فقط مختص بازی هستند!امشب هر چقدر به مغزم فشار اوردم نتوانستم جملاتی
این لول غیرارادی دست‌ها در میان‌سالی و سالمندی شایع هستند. داخل بسیاری موارد این لرزش‌ها تهدیدکننده بود نیستند، اما  چنانچه  دچار لرزه شدید دست‌ها شوید، امکان پذیر است حتی  اجرا کارهای ساده‌ای متشابه غذا خوردن، لباس نهفتن یا رانندگی برایتان مشکل شود. لرزش دست ممکن است درون طی استراحت و عدم فعالیت رخ دهد که میزان آن لرزش مشت در افراد دارای بیماری پارکینسون است . اغلب این لرزش‌های دست درون هنگام استراحت حالتی خلق می‌کند که گویی بی ن
این حرکت غیرارادی دست‌ها در میان‌سالی و سالمندی شایع هستند. در بسیاری موارد این لرزش‌ها تهدیدکننده حیات نیستند، اما  اگر  دچار لرزش جدی دست‌ها شوید، ممکن است حتی  انجام کارهای ساده‌ای مانند غذا خوردن، لباس پوشیدن یا رانندگی برایتان شاق شود. لرزش مشت ممکن است در هنگام استراحت و لیس فعالیت رخ دهد که استاندارد آن تزلزل مشت در افراد دارای مصیبت پارکینسون است . اغلب این لرزش‌های دست درون هنگام استراحت حالتی ایجاد می‌کند که گویی بی نظی
این حرکت غیرارادی دست‌ها در میان‌سالی و سالمندی شایع هستند. داخل بسیاری موارد این لرزش‌ها تهدیدکننده حیات نیستند، اما  اگر  دچار لرز اکید دست‌ها شوید، ممکن است تا اینکه  انجام کارهای ساده‌ای مشابه غذا خوردن، شکل پوشاندن یا رانندگی برایتان مشکل شود. لرزش دست ممکن است داخل خلال استراحت و حاضر بودن فعالیت رخ دهد که مقیاس آن لرزش مشت داخل افراد دارای مصیبت پارکینسون است . اغلب این لرزش‌های دست در هنگام استراحت حالتی ایجاد می‌کند که گ
زندگی برای دیگران!
توی زندگی عادت کنیم برای خودمون زندگی کنیم نه برای حرف و حدیث های احتمالی دیگران. اگه خیلی در مورد نظر دیگران درباره زندگیتون نگران باشین که مثلا الان چی درباره شما میگن؟ چی تو ذهنشون میگذره؟ از زندگی لذت نخواهیم برد. ما قرار نیست عمر هزار ساله داشتیم. عمر ما محدوده. پس بهتره به نحو احسن در راستای رسیدن به موفقیت هامون ازش بهره ببریم. به جای اون زمانی که ذهنمون رو درگیر میکنیم بشینیم ایده پردازی کنیم! یه صفحه کتاب بخونیم! مو
 تهیه و تولید انواع ورق های سقف شیروانی،پلی کربنات،سفال،ورق گالوانیزه و... با بهترین کیفیت و قیمت 
ارائه 5 الی 10 درصد تخفیف دستمزد در پایان کاربرای مشتریان مختص سایت

اجرای سقف شیبدار ویلایی -اردواز -پرچین -سفال -طرح سفال -سردرب، سایبان،سقف های پلی کربنات، پیشانی و ساخت و نصب و پوشش سولهبازدید و مشاوره رایگان
آرزومندی 09195419722
راهکارهای غلبه بر استرس حین سخنرانی درجمع
یکی از مهم‌ترین چالش‌ها برای افراد سخنرانی در جمع است.
حتی افراد مشهور و بزرگ هم قبل از سخنرانی خود این استرس را دارند
درواقع داشتن این علائم نشانه‎ سلامتی بدن است زیرا بدن در موقعیت های هیجانی شروع به ترشح آدرنالین میکند.
اما نکته‌ی مهم چگونگی کنترل این هیجانات و علائم است.
در ادامه به راهکارهای غلبه بر استرس حین سخنرانی که شامل دو دسته میشوند اشاره میکنیم
برخی از این راهکارها قبل از سخنرانی و ب

شما می توانید با این رام تبلت چینی SYMPHONY K22 را فلش نمایید.
این فایل تست شده می باشد.
این فایل مختص صفحه نمایش HD می باشد.
در فایلهای دیگر تصویر بهم میریزد ولی با این فایل کلیه مشکلات این مدل برد برطرف می شود.
سابقه ما ضمانت خرید شماست.
دانلود بصورت مستقیم با سرور پرقدرت برای دانلود در یک فایل تکست Text ضمیمه شده است و همچنین قابلیت Resume را نیز دارد.

خرید و دانلود - 10000 تومان
پوست لب برخلاف بقیه بخش های تن فاقد غدد چربی میباشد. هنگامیکه آب بدنتان را از دست بدهید، لبهایتان کم آب می گردد و تن در حین بیماری آبش را از دست میدهد.
بهترین مارک رژلب
 علت سوراخ میل کردن و پوسته شدن لب ها چه چیزی است ؟ رمز و فعالیت داشتن با لب های کم آب و رخنه‌ خورده آزار دهنده میباشد. این حالت معمولا در ثر تغییرات آب و هوا بوجود میاید.
هنگام مصرف آنتی بیوتیک ها یا این که داروهای مختص هم این ایراد بوجود میاید.
ممکن میباشد در اثر عادت گویش کشید
پنل ارسال پیامک

جشنواره فروش رمضان سامانه پیام کوتاه با تخفیفات 50 درصدی
فرصتی ویژه
برای معرفی کالا و خدمات، ارتباط با مشتریان و
توسعه کسب و کار شما
با پنل ای ام اس ️ سامانه پیامکی
ارسال پیامک منطقه ای، از روی نقشه ، بر حسب جنسیت و سن، و...
$ کسب و کار خود را متحول کنید $
بسیار ارزان و موثر ️
امکان ارسال بصورت هدفمند
امکان ارسال تبلیغات به مناطق سراسر کشور
امکان ارسال تبلیغات بر اساس کد پستی
ا
 شهرستان بروجرد یکی از شهرستان‌های غرب ایران است
پایتخت کشور فرانسه با نام پاریس شناخته
می‌شود؛ اما این نام فقط مختص به این شهر نیست. به عنوان مثال شهر‌هایی در
کشور ما هستند که به دلیل شباهتی که به پاریس دارند با نام پاریس کوچولو
شناخته می‌شوند. یکی از این شهر‌ها با نام بجنورد شناخته می‌شود. البته
بروجرد نیز با نام پاریس کوچولو شناخته می‌شود که در این مطلب به معرفی شهر
بروجرد می پردازیم.

ادامه مطلب
تعمیر موبایل
موبایل از قطعات مختلفی تشکیل شده و هر یک از برندهای موبایل دارای ویژگی های مختص خود هستند، لذا با توجه به برند موبایل باید تعمیرات آن را به مراکز معتبر بسپاریم. کاربران تهرانی می توانند با مراجعه به شعب نمایندگی تعمیرات موبایل در سراسر تهران نسبت به تعمیرات تلفن همراه خود اقدام نمایند.
اما در مورد کاربران موبایل در شهرستان ها ما تدابیری اندیشیده ایم تا عزیزان شهرستانی نیز بدون هیچ گونه مشکلی به نمایندگی دسترسی داشته باشند. ای
تعمیر موبایل
موبایل از قطعات مختلفی تشکیل شده و هر یک از برندهای موبایل دارای ویژگی های مختص خود هستند، لذا با توجه به برند موبایل باید تعمیرات آن را به مراکز معتبر بسپاریم. کاربران تهرانی می توانند با مراجعه به شعب نمایندگی تعمیرات موبایل در سراسر تهران نسبت به تعمیرات تلفن همراه خود اقدام نمایند.
اما در مورد کاربران موبایل در شهرستان ها ما تدابیری اندیشیده ایم تا عزیزان شهرستانی نیز بدون هیچ گونه مشکلی به نمایندگی دسترسی داشته باشند. ای
با توجه به
گزارشات اخیر از سوی کمیسیون مقررات ارتباطات در تیرماه 1394 بیانیه ای در مورد
خطوط های اعتباری ابلاغ شد که طبق آن کاربر بدون هیچ تراکنشی در طی مدت زمان سه
ماهه نداشته باشد شامل یک سری از قانون و مقررات خواهند شد.
اما در
صورت نبود اعتبار، اپراتور می‌تواند با انجام اطلاع‌رسانی لازم نسبت به قطع دو
طرفه یا سلب امتیاز سیم‌کارت اقدام کند
،همچنین با انجام
هر تراکنش از طرف کاربر، مهلت و بازه زمانی مجدداً برای کاربر لحاظ و آخرین تراکنش
کار
مطابق ماد ٣٩٩‏قانون مدنی: «هریک از متبایعین بعد از عقد فی المجلس و مادام که متفرق نشده اند اختیار فسخ معامله را دارند.» این خیار مختص عقد بیع بوده و در سایر عقود راه ندارد. اگر یک نفر ازسوی دوطرف، معامله را منعقد کند خیار مجلس قابل تصور نیست. اداره حقوقی قوه قضاییه طی نظریه 7/2354 – 1379/4/6 در خصوص خیار مجلس اعلام داشته است:معمولا در اسناد رسمی مربوط به معاملات قطعی، اسقاط کافه خیارات قید می شود و طرفین آن را امضا می کنند، اگر سندی دارای چنین عبار
سلااااام بچه هاااا خیلی الان ذوق زده ام
چون یه مانتو رو خودم طراحی کردم و خودمم دوختمش خیییییلییییی حس خوبی دارم الان
اینکه میتونی از دومتر پارچه برای خودت اثری و خلق کنی خیلی لذت بخشِ واقعا
و اگر خودت طراحی کنی اون اثر برای خود خود خودت میشه
یه لباس مختص خودت❤️
اینکه میگم طراحی نه اینکه یه کارخاص کرده باشم هرچی تو ذهنم بود و رو الگو پیاده کردم
دخترا تابستون فرصت و از دست ندید برید خیاطی یاد بگیرید پشیمون میشید
بگم که من اصلا علاقه ای نداشت
خانه ادل بی شک با ذوق و شوق هنری مختص این خواننده محبوب و مشهور ساخته شده است. ادل خواننده و ترانه سرای بریتانیایی توانست با انتشار  اولین آلبوم خود به شهرت جهانی دست پیدا کند. ادل در شمال لندن به دنیا آمد و با گروهی به نام ادویه با ۵ عضو آشنا شد و از هم آنجا کار هنری خود در زمینه موسیقی را به شکل جدید آغاز کرد. در سال ۲۰۰۸ اولین آلبوم وی که بسیار مورد استقبال قرار گرفت منتشر شد. بدون تردید خواننده ای با این همه استعداد خانه ای قصر گونه و رؤیایی ر
هنر خوشنویسی ایرانی
خوشنویسی یا خطاطی یعنی زیبانویسی یا نوشتنی که همراه با خلق یک نوشته زیباست و به فردی که این هنر را دارد خوش‌نویس می گویند. خوشنویسی ایرانی بخشی از خوشنویسی اسلامی است که در ایران و سرزمین‌های وابسته یا تحت نفوذ او همچون کشورهای آسیای میانه، افغانستان و شبه قاره هند به تدریج حول محور فرهنگ ایرانی شکل گرفت.
در حالی که عمدهٔ تبدیل نگارش معمولی کلمات به خوشنویسی هنرمندانه در جهان اسلام، به‌عهده ایرانیان بوده‌است، رفت

سردترین نقطه شناخته شده در منظومه شمسی، خیلی از زمین دور نیست. در سال 2009 مدارگرد اکتشافی ناسا دهانه‌ای را در نزدیکی قطب جنوب ماه شناسایی کرد که  در بخش سایه ماه قرار دارد. دمای این منطقه تنها 33 درجه کلوین (240- درجه سانتی‌گراد) است؛ دمایی به مراتب سردتر از هر دمایی که بر روی پلوتوی سرد و تاریک اندازه‌گیری شده است. با ادامه کاوش‌ها و بهبود وسایل اندازه‌گیری، این رکورد ممکن است به نقطه ی دیگری در منظومه شمسی انتقال داده شود. قمر سیاره‌ای غیر
استاد حفظ قرآنمون میگفتن مکر فقط و فقط برای خداست. میگفتن خدا مکر رو حتی به پیامبر هم اعطا نکرد و مختص خودش نگه داشت. میگفتن هر کی سمت مکر بره با خدا طرفه. و مکروا و مکرالله...
امروز داشتم روی مکر آمریکاییها فکر میکردم و بین جملات رهبری میگشتم که به جمله حضرت امیرالمومنین (ع) رسیدم: لو لا التّقی لکنت ادهی العرب. اگر بنا بر مکر و سیاست باشه ، من سیّاس ترین شما هستم (رهبری این روایت از جد بزرگوارشون رو در سال ۸۸ فرمودن).
و حالا در کنارش فرمایش پیامبر

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها